11. 10. 2005
V sekci Škola je nová verze slidů z Fyziky plazmatu
V sekci Obrázky jsou obrázky inverzních bublin z dnešní ranní Zajímavé fyziky
1. 10. 2005
Přidány moje slohovky z gymplu - konečně se dají i stáhnout (blbě nastavený práva...). Jsou v sekci Ostatní
Konečně mám i finální verzi rozvrhu na tento semestr - v sekci Škola.
28. 9. 2005
Přidal jsem slidy z Fyziky plazmatu. Jsou ve formátu PS. Pokud byste chtěli PDF, napište mi mail a co nejdřív to opravím.
Taky jsem přidal svou první publikaci.
26. 9. 2005
První den nového semestru. Do školy jsem přišel o pár minut později. Čekal jsem, že vletím do posluchárny, sednu, vytáhnu sešit a píšu. No, došel jsem a potkal hlouček lidí, co neví, kam jít. Všichni totiž byli v nově zrekonstruované budově poprvé. Ještě tam trochu zmateně pobíhal jeden profesor. No asi po 15 minutách jsme se vydali do posluchárny (poté, co nás k tomu vyzval cvičící). Přišli jsme do posluchárny. Hned nás zarazila jedna věc. Něco tam chybělo. Jedna věc, která musí být v každé třídě (posluchárně). Nebyla tam tabule.
Potom jsem měl ještě taiči (jako tělák). Po úvodních kecech jsme začali s "rozcvičením". Je to hlavně na uklidnění. Jedna holka měla asi nízkej tlak, tak omdlela No abych pravdu řekl, já taky trpím nízkým tlakem a ještě tak 5 minut navíc a lehl bych taky.
Tabule chyběla i v další posluchárně, tak jsme se rozhodli vzít jednu, co byla na chodbě. Parádní den, ne?