Ohlasy

Moc děkujeme za práci celému týmu, za příjemně strávené pondělky / úterky, syn byl pokaždé nadšený. Ještě jednou díky, i za Ondru, a přeji hodně elánu do dalšího školního roku.

D. Maarová


Děkujeme za Krtka - Tom byl moc nadšen. Pokud byste vymysleli něco nového, určitě se rád zase přidá.

K. Názlerová


KrTeK je úžasný nápad, Ondra byl vždycky naprosto nadšený. Držím palce, aby vám takto KrTeK fungoval dál. Už koukám na fotky, kdybyste vymysleli ještě nějaké pokračování, určitě dejte vědět. Přeju mnoho úspěchů v další práci a ať vám vyjde tábor.

Luděk Maar


My děkujeme mockrát Vám za takový báječný, skvělý a úžasný kroužek pro naše fyzikálně-technické kluky :) Kluci byli naprosto nadšení, strašně moc rádi do Krtka chodili a šíří jeho slávu po všech svých kamarádech :) , všechny spájené věcičky nosí do školy a chlubí se s nimi - kluci ve třídě u Kubíka říkali, že je to snad lepší než hry na telefonu :))) Jinak doma si už spájeli nějaké dvě stavebnice - ultrazvukový měřič vzdálenosti a minutku, v pořadí ještě čeká kodový zámek :) Děkujeme moc za skvělý nápad na kroužek a za nadšení, se kterým se dětem věnujete.

Peňásovi


Mockrát děkujeme za rok plný objevování a práce. Vím, že Dalčo na tohle už byl veliký, ale to neva … Aspoň se dostal mezi lidi, kteří fyziku a objevování milují, pronikl na půdu fakulty a vzal nářadí opakovaně do ruky … A to se žádnému neztratí (natož chlapovi :-D). Přeji mnoho tvůrčích nápadů a mnoho spokojených dětí! I rodičů ;-)

Lenka Kramářová