List of available external seminars and workshops for students and employees - March and April

Do you want to further improve you skills or to simply learn something new? Choose from current list of available seminars and workshops for March and April. Seminars are organized by Faculty of Science, Technology Transfer Office (CTT MUNI) or by Pedagogical Competence Development Centre (CERPEK MUNI).

4 Mar 2022 Tereza Schmidtová

Faculty of Science invites you to

23.3. Seminář „Touching the stars with ERC“ - Seminář je určen vědcům (nezávislí PIs všech věkových kategorií nebo postdoci, kteří by se chtěli osamostatnit), kteří váhají, zda je ERC správnou/vhodnou volbou pro ně a více se o něj zajímají. Cílem je odbourat některé mýty, vysvětlit, co skutečně obnáší příprava ERC projektů a srozumitelně a přesně interpretovat hodnotící kritéria.

Seminar will be in English. This event starts on 23rd of March at 9:00 in room 03003, at Dean's Office at Kotlářsk8.

Technology transfer Office (CTT MUNI) holds two events plan for the World Intellectual Property Day on 26th of April

26.4. Proof of Concept konference - Zajímají vás best practicies vědců, kteří posunují své poznatky do praxe? Přijďte na konferenci, kde se řešitelé z Masarykovy univerzity podělí o své zkušenosti s Proof of Concept projekty!

26.4. Spin-off TALK: Jak vybudovat úspěšný spin-off MU - Chcete vědět, jak můžete podnikat na Masarykově univerzitě a vybudovat spin-off společnost? Poslechněte si panelovou diskuzi několika zástupců těchto úspěšných společností. Zjistíte, jaká byla jejich cesta od vzniku nápadu až po založení podnikání.

 

 

Pedagogical Competence Development Centre (CERPEK MUNI) holds several events through March and April

15.3. Konference CERPEK "Pojetí rozvoje pedagogických kompetencí vysokoškolských vyučujících na univerzitách v České republice" - Konference se pořádá k příležitosti úspěšného dokončení jednoho z největších projektů v rámci MUNI 4.0. Cílem konference je vytvoření prostoru pro prezentaci vybraných univerzit v ČR, které se systematicky věnují pedagogickému rozvoji vysokoškolských vyučujících, a také bilancování působení CERPEK v rámci Masarykovy univerzity v uplynulých letech.

20.4. Workshop: Responzivní výuka ve vysokoškolském prostředí - Učíte responzivně? Responzivní výuka totiž výrazně zvyšuje efekt práce vyučujících. Budeme sdílet dobrou praxi responzivní výuky na vysoké škole a hledat způsoby, jak její nástroje hladce zapojit do stávající výuky.

27.4. Workshop: Tandemová výuka - Workshop vás provede výhodami a úskalími tandemové výuky, ukáže vám její možné formy a pokusí se vás přesvědčit, že stojí za to se do ní pustit a vyzkoušet ji.

28.4. Workshop: What’s Hot and What’s Not in Testing: Testing and Assessment of University Students - Are you unsure how to go about designing tests properly and would you like to find out? In this workshop we will look at the latest trends in testing and assessing university students.


More articles

All articles

You are running an old browser version. We recommend updating your browser to its latest version.

More info