Fyzika ve firmě 2023 - ThermoFisher Scientific

  • 22. března 2023
    18:00
  • posluchárna F1, budova 6, Kotlářská 2
Bez popisku

Zveme vás na čtvrtou přednášku z cyklu F5900 Fyzika ve firmě. Přednáška je veřejná. Dr. Jan Skalický z firmy Thermo Fisher Scientific představí úlohu fyzika ve vývoji elektronových mikroskopů a spektrometrů v jejich firemním prostředí.

Thermo Fisher Scientific je světovým lídrem v oblasti produktů a služeb určených pro vědu. Celosvětově zaměstnává více než 100 000 lidí a roční obrat přesahuje 40 miliard dolarů. Zákazníkům dodávájí široké portfolio vědeckých produktů – od základního laboratorního vybavení až po špičkové analytické přístroje. Díky tomu pomáhají vytvářet zdravější, čistší a bezpečnější svět.

Brněnské technologické centrum patří mezi největší pobočky Thermo Fisheru. Zaměřuje se na vývoj a výrobu špičkových vědeckých přístrojů – elektronových mikroskopů a spektrometrů. Mezi zákazníky patří světově proslulé univerzity, přední výrobci elektroniky, farmaceutické firmy. Dále jsou to vývojová centra kosmického, polovodičového, těžebního, automobilového a leteckého průmyslu. Mezi zaměstnanci najdete odborníky na fyziku, elektroniku, software, mechanickou konstrukci, logistiku a mnohé další. Podívejte se dále na nabídku pracovních míst zde.

 

Bez popisku

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info