Cena rektora MUNI za rok 2021 pro Mgr. Katarínu Bernátovou z ÚFE

17. 6. 2021

Rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš ve čtvrtek 10. června 2021 tradičně ocenil mimořádné úspěchy ve vědě a výzkumu, pedagogické činnosti, umění a občanských aktivitách. Silné zastoupení mají mezi držiteli ceny dobrovolníci a zaměstnanci MU, kteří pomáhali zvládat pandemii nemoci Covid-19.

Cena pro vynikající doktorské studenty Mgr. Katarína Bernátová, Přírodovědecká fakulta, Ústav fyzikální elektroniky Excelentní studentka a nadaná výzkumnice svůj výzkum zaměřila na dvě oblasti, a to jak na depozici pomocí magnetronového naprašování a charakterizaci připravených tenkých vrstev, tak na diagnostiku samotného depozičního procesu.