Návštěva vědců z HAWK

Prof. Christoph Gerhard se svými kolegy přijel v druhém dubnovém týdnu navštívit své projektové partnery na Ústavu fyziky a technologií plazmatu a centru CEPLANT. Společně pracují na funkcionalizaci vláken.

10. 4. 2024 Tereza Schmidtová

Bez popisku

Na návštěvu přijeli z německé HAWK University of Applied Sciences and Arts Hildesheim/Holzminden/Göttingen Prof. Christoph Gerhard, Dr. Georg Avramidis, Dr. Martin Bellmann a Mcs. Andreas Tuemmel. Návštěvu hostovali vědci RNDr. Zlata Kelar Tučeková, PhD. a Mgr. Jakub Kelar, Ph.D. z Ústavu fyziky a technologií plazmatu a centra CEPLANT. Pro Andrease Tuemmela to byla už druhá návštěva. Přijel v březnu 2024 a společně pracoval s našimi vědci na experimentech v plazmocehmické laboratoři. Během dubnové návštěvy byly naplánované projektové schůzky i prohlídky laboratoří.

O samotném projektu Funkcionalizace vláken plazmatem-asistovanou depozicí vrstev za atmosférického tlaku a pokročilá analýza tloušťky vrstvy spektroskopií laserem buzeného plazmatu​ jsme informovali na jeho začátku a v průběhu na webových stránkách centra CEPLANT.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info