Ohlédnutí za Veletrhem nápadů učitelů fyziky 2021

17. 9. 2021

Ve dnech 27.-29. 8. 2021 hostil Ústav fyzikální elektroniky putovní konferenci s názvem „Veletrh nápadů učitelů fyziky“. Letos konaný 26. ročník Veletrhu doputoval na půdu SCI MUNI již počtvrté ve své historii.

Přes počáteční obavy z epidemické situace se zúčastnilo Veletrhu 146 učitelů fyziky ze základních, středních i vysokých škol. Celkem zaznělo 45 inspirativních přednášek plných fyzikálních experimentů, pokusů i teoretických znalostí. Kromě nových poznatků si účastníci z Veletrhu odnesli dárkovou tašku s předměty SCI MUNI (včetně malého experimentu) a publikacemi od partnerů Veletrhu.

Děkujeme všem účastníkům i sponzorům za hladký průběh konference a těšíme se na příští ročník, který bude pořádán univerzitou v Olomouci.

Fotografie zachycující některé momenty z veletrhu jsou k nalezení zde.